ART / Lithographs / Litograph in colors 11709236
nr 1170 9236
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), Sweden. Liggande naken man, signed and numbered 58/90, -70, subject: 39x55 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Liggande naken man, signerad och numrerad 58/90, -70, motivet: 39x55 cm
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
1500
SEK 2400
Monday Mars 19 2018
at 19:34:39
2.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik